Poštovani članovi DNS,

Prosleđujemo vam pozivnicu Srpskog društva za molekularnu biologiju za proslavu jubileja, 50 godina od osnivanja studijskog programa Molekularna biologija i fiziologija!

Info grupa DNS

Poštovane predsednice i predsednici naučnih Društava,

Ove godine se navršava 50 godina od osnivanja studijskog programa Molekularna biologija i fiziologija na tadašnjem Prirodno-matematičkom fakultetu u Beogradu. Tim povodom, Srpsko društvo za molekularnu biologiju, u saradnji sa Biološkim fakultetom Univerziteta u Beogradu, organizuje proslavu ovog jubileja u petak 3. juna u Botaničkoj bašti „Jevremovac” sa početkom u 13h. Sa velikim zadovoljstvom Vas pozivamo da prisustvujete proslavi. To će biti prilika da se podsetimo istorijata Beogradske škole molekularne biologije, kao i da se osvrnemo na budućnost molekularne biologije u Srbiji.

Molim Vas da ovu informaciju prosledite koleginicama i kolegama iz vaših Društava.

U prilogu se nalaze Pozivnica i Program skupa.

U nadi da ćemo se okupiti u što većem broju,

Srdačno vas pozdravljam,

Prof. Gordana Matić, predsednica MolBioS

logo konacan bez kruga mali