Poštovani članovi društva,

Prosledjujemo vam mejl profesora Pavla Andjusa u vezi sa Letnjim kursom Neurobiologije i Biofizike.

Srdačan pozdrav,

Društvo za neuronauke Srbije

NERKA8 program

Flajer

Drage koleginice i kolege,

Želimo da Vas podsetimo/informišemo da će se od 8-12 septembra 2021. godine održati u Institutu za biologiju mora u Kotoru 8. NERKA Međunarodna škola Biofizike i specijalni NENS Kurs Neurobilogije pod nazivom „ION CHANNELS AND NEURONAL EXCITABILITY“.   Škola ide „in personam“ sa listom izvrsnih predavača iz inostranstva (v. attach).

Planirani su društvene aktivnosti koje uključuju i posetu novoformiranom Akvarijumu i tradicionalnu vožnju Bokom sa završnom večerom.

Planiran je registracija of 100€ (plaća se na licu mesta), ali predviđene su i razne stipendije.

Učesnici su pozvani i da predstave poster na skupu.

Potrebno je da svi zainteresovani pošalju kratki CV i max 1 str. motivacionog pisma (u kome se može objasniti i razlog za nemogućnost plaćanje kotizacije), kao i radni naslov postera ukoliko postoji, na adrese:

pandjus@bio.bg.ac.rs and marco.canepari@univ-grenoble-alpes.fr.

Škola je pored više sponzora podržana i od FENS – NENS programa koji će donirati 4 studenta iz inostarnstva, a svi studenti koji budu pohađali Pkolu dobiće potvrdu Biološkog fakulteta sa 3 ECTS poena.

Vesti i informacije o Školi možete pratiti na