Drage kolegnice i kolege MSc i PhD studenti Neurobiologije (oba podmodula) na Biološkom fakultetu,

NENS organizacija Neuro-škola Evrope objavila je konkurs za najbolji poster na predstojećem FENS Forumu u Berlinu.

Uslovi su:

E-poster ili link sa apstraktom treba poslati na ovaj mail (pandjus@bio.bg.ac.rs) do 15 aprila. Nakon toga zamoliću koordinatore modula Neurobiologije (PhD i MSc) da zajedno odaberemo po jedan najbolji PhD i MSc poster. Posteri sa apstraktima će biti poslati na konkurs do 27. Aprila.

10 najboljih postera na Forumu biće proglašeno najdalje do 10 maja.

Dobitnici će

Postere će tokom Foruma posetiti članovi Evaluacione komisije i biće izabran po jedan najbolji poster u kategoriji PhD i MSc. Nagrada će biti 1000€ po posteru.

Po jedan nagrađeni kandidat biće zvanično proglašen za vreme specijalnog CHET događaja posvećenog edukaciji studenata i mladih istraživača na FENS Forumu 2018.

Želimo vam puno uspeha i da se uspešno predstavimo na FENS Forumu u Berlinu !

Pavle Andjus, koordinator NENS škole Neurobiologije na Biološkom fakultetu